• Przedstawienie dla przedszkolaków

12.01.2024

W dniu 11 stycznia w ramach promocji szkoły, odwiedziły nas dzieci z aż pięciu okolicznych przedszkoli. Przedszkolaki obejrzały występ artystyczny "O bałwanku co miał złote serce" przygotowany przez uczniów z klas 0a, 0b, 0c i 2a. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało! Niektóre piosenki publiczność śpiewała razem z artystami. Było wzruszająco!

• Dumni z Bohaterów Wyklętych

21.12.2023

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Dumni z Bohaterów Wyklętych - edukacja patriotyczna w drużynach harcerskich i szkołach" finansowanym przez m.st. Warszawę. W ramach projektu otrzymaliśmy egzemplarze gry planszowej "Bohaterowie Wyklęci" i gry edukacyjne dostępne na stronie https://bohaterowiewiekow.com. Nasi uczniowie mogą również wziąć udział w konkursie z wiedzy o Bohaterach Wyklętych, wypełniając test konkursowy. Do wygrania są dwa bony allegro o wartości 100 zł. Losowanie już 22 grudnia. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie: https://bohaterowiewiekow.com

• Podziękowanie od Fundacji Mam Marzenie

21.12.2023

Dzień dobry, Dzień Pluszowego Misia już za nami, a to oznacza, że nadszedł czas na podsumowanie akcji! Na początek chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną zbiórkę! Państwa szczodrość i dobroć sprawiły, że ta inicjatywa stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na tak tak ogromną pomoc i zaangażowanie. Dziękujemy za Państwa ufność w naszą misję. Proszę być pewnym, że Państwa hojność sprawiła, że pluszowe misie stały się niezapomnianym źródłem radości i uśmiechu dla wielu małych pacjentów. W imieniu wszystkich dzieci, które zyskały radość i uśmiech dzięki Państwa darom, jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

• Szlachetna paczka

21.12.2023

Z radością i dumą informujemy, że w miniony piątek przekazaliśmy 16 pudeł do magazynu Szlachetnej Paczki! Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej szkolnej społeczności jest wiele osób o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie. Udało się zebrać wszystkie kluczowe produkty oraz szczególne upominki. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, uczniom, całej społeczności szkolnej oraz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka! Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny.

• liczba odwiedzin: 72029