• Maraton Pisania Listów

20.11.2023

W naszej szkole rozpoczyna się Maraton Pisania Listów. To wydarzenie organizowane przez Amnesty International – światowy ruch broniący praw człowieka. Celem Maratonu jest wysłanie jak największej liczby listów i innych apeli do odpowiednich władz we wskazanych krajach, by skierować ich uwagę na naruszenia praw człowieka.

• Dary dla schroniska

28.11.2023

Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt w Józefowie. Potrzebne są głównie rzeczy dla kotów: koce, pościele, kołdry (mogą być używane), małe kuwety, sucha karma, zwykły pasztet (karma z sosem w puszkach lepiej nie). Przydadzą się także ręczniki papierowe i środki czystości. Nie zbieramy szelek, smyczy, obroży itp. Przyniesione rzeczy składamy w skrzyni przy wejściu do szkoły. Zbiórka trwa do 8 grudnia. Zapraszamy do udziału w akcji :)

• Góra grosza

24.11.2023

Akcję Góra Grosza czas zacząć. Jak co roku szkolny wolontariat angażuje się w tę szlachetną akcję. Również w tym roku zbieramy monety dla fundacji "Nasz Dom". I Wolontariusze będą zbierać monety podczas lekcji. Prosimy więc nauczycieli o wyrozumiałość.Zbiórka potrwa do końca lutego. Pamiętajmy każdy grosz jest na wagę złota. Serdecznie zapraszamy!

• Szlachetna paczka

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
            jak co roku ruszamy z akcją ,,Szlachetna paczka”. Aktualnie wspomagamy panią Monikę, samotnie wychowującą siedmioletnią córkę Iwonę. Kobieta aby pracować dojeżdża ponad kilkanaście kilometrów do zakładu pracy. Lecz to że bierze czasami nadgodziny i tak nie jest wystarczające na godne przeżycie przez miesiąc bez wsparcia przyjaciół. Dla kobiet najtrudniejsza jest po prostu ich codzienność, korzystają i cieszą się z każdej chwili, którą spędzają razem. Uwielbiają razem grać w gry planszowe, chodzić na spacery, piec wspólnie ciasta. Do najpotrzebniejszych artykułów dla rodziny potrzebujemy:

• Zima w mieście

Zimę w Mieście 2024 organizują wymienione poniżej szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 222 ul. Esperanto 7a
            Szkoła Podstawowa nr 238 ul. Redutowa 37
            Szkoła Podstawowa nr 387 ul. Kasprzaka 1/3
            Szkoła Podstawowa nr 388 ul. Deotymy 25/33

Warszawska Akcja "Zima w Mieście" 15 stycznia – 26 stycznia 2024 r.

• liczba odwiedzin: 72028