• Kiermasz świąteczny

29.11.2023

W dniach 11-12 grudnia odbędzie się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do zaangażowania. Mile widziane są ozdoby i słodkości. Rzeczy można przynosić do gabinetu pani dyrektor, świetlicy, pokoju pedagoga.

• Laureat konkursu

11.12.2023

Kuba Konaszuk, uczeń klasy 4 A, wygrał Dzielnicowy Plastyczny Konkurs Mnemotechniczny "Ortografia na wesoło" zorganizowanym pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej numer 2 w Warszawie. Gratulujemy sukcesu!

08.12.2023

W Mikołajki naszą szkołę odwiedził najprawdziwszy Mikołaj! Dla każdego znalazł się drobny upominek. Oczywiście miał pomoc w osobie Śnieżynki (p. Kasi), która dzielnie towarzyszyła mu w ciężkiej pracy

• Obraz Mojej Warszawy

08.12.2023

JESIEŃ – Obraz Mojej Warszawy “Warszawa z lotu ptaka”. Tegoroczny konkurs zgromadził 277 prac wykonanych przez uczennice i uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Jury postanowiło przyznać 5 równorzędnych nagród. Jedną z nich otrzymał Maksym Stabrov z klasy 7c. Gratulujemy!

Zapraszamy na wystawę pokonkursową, która odbędzie się w siedzibie Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Jezuickiej 4, w terminie 7 grudnia 2023 – 10 marca 2024.

• Dzień Patronki

04.12.2023

4 grudnia, w czternastą rocznicę nadania naszej szkole imienia Ireny Sendlerowej, w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Klasa 7a przybliżyła kolegom i koleżankom życiorys naszej patronki. Uczniowie obejrzeli również prezentację multimedialną upamiętniającą tą słynną działaczkę społeczną. Na zakończenie prowadzący akademię, korzystając z aplikacji Kahoot!, sprawdzili wiedzę zebranych na temat życia i działalności Pani Ireny.

• Kanapki dla wszystkich

12.12.2023

Od 1 grudnia każdy uczeń wolskich szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych, otrzymuje zdrową kanapkę na drugie śniadanie. Akcja już po raz siódmy finansowana jest przez Dzielnicę Wola m. st. Warszawy, która jest jej pomysłodawcą. Bezpłatne kanapki uczniowie będą otrzymywać do końca marca 2024 r.

• liczba odwiedzin: 72061