• Gratulacje!!!

• 2023/2024

______________________

Miło nam  poinformować,że uczeń naszej szkoły Antoni Godlewski otrzymał wyróżnienie za udział w konkursie Warszawa da się lubić, w kategorii multimedialnej. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 388 przy ulicy Deotymy, a patronat objął Burmistrz Dzielnicy Wola Pan Krzysztof Strzałkowski oraz Pani dr Katarzyna Kasia, Warszawianka roku 2023. Uczestnicy przygotowali prace dotyczące znanych mieszkanek Warszawy w trzech kategoriach: plastycznej, literackiej i multimedialnej. 10 kwietnia, podczas uroczystej gali uczestnicy otrzymali nagrody i wyróżnienia a organizatorzy zaprezentowali najlepsze prace.

Obrazek 2024-04-09 12:51:55

Jak co roku nasza szkoła wystawiła liczną reprezentację do konkursu recyrarskiego Warszawska Syrenka. Było dużo emocji i pięknych utworów. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu. Gratulujemy uczestnikom talentu i odwagi!

______________________

Kuba Konaszuk, uczeń klasy 4 A, wygrał Dzielnicowy Plastyczny Konkurs Mnemotechniczny "Ortografia na wesoło" zorganizowanym pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej numer 2 w Warszawie.

Gratulujemy sukcesu!

______________________

JESIEŃ – Obraz Mojej Warszawy “Warszawa z lotu ptaka”. Tegoroczny konkurs zgromadził 277 prac wykonanych przez uczennice i uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Jury postanowiło przyznać 5 równorzędnych nagród. Jedną z nich otrzymał Maksym Stabrov z klasy 7c. Gratulujemy!

2022/2023

Uczniowie naszej szkoły: Gabriela Stańska, Lena Senator, Adam Kokoszkiewicz i Bartek Senator zostali laureatami Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Sigma". Serdecznie Gratulujemy !!!

Matematyczny marzec - Szkolne Blogi

Z wielką przyjemnością informujemy, że: Tadeusz Matuszewski, Bartek Senator, Margarita Rodionowa, Stefan Kozieł, Aleksander Żylak, Stanisław Grajko, Sofiia Kyrychenko dostali wyróżnieniew konkursie Kangur Matematyczny 2023.

______________________

Uczennica klasy 7a oraz uczniowie klasy 4a wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Czasów Okupacji i II Wojny Światowej. Kamila K. zajęła 3 miejsce, a jej młodsi koledzy otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy!

Warszawska Syrenka - Obrazek 1

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przeglądzie eliminacyjnym 46. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, który odbył się w Wolskim Centrum Kultury "WOLSKA MOZAIKA". Mieliśmy przedstawicieli klas: 1,2,3,4,6 i 7. Pomimo towarzyszącej tremie uczestnicy wykazali się talentem i świetną interpretacją wybranych utworów. Czekamy na wyniki eliminacji i mocno trzymamy kciuki!!!

______________________

Julia (kl. 8a) i Dominik (kl. 5a) laureatami XVII Edycji Warszawskiego Konkursu ,,Warszawa da się lubić”. Temat przewodni konkursu to: ,,Wizytówka bogatej historii Warszawy – Zielona wyspa w sercu stolicy”.