• WIADOMOŚCI SPORTOWE

• 2023/2024

3 października 2023 odbyły się zawody z Indywidualnych Biegów Przełajowych. Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

2022/2023

Reprezentacja naszej szkoły z składzie klas 2b i 3a wygrała Międzyszkolny Wiosenny Turniej Integracyjny. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę 🙂

Uczniowie zerówek reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych „Zerówka na medal”. Pokonali wiele różnych konkurencji, aby zdobyć 4 miejsce w klasyfikacji 🙂 Wielkie brawa za ogromny wysiłek i zdobycie medali 🏅🏅🏅

9 marca 2023 zakończyły się zawody szkolne w tenisa stołowego klas 6-8. Zwyciężyli: I miejsce Artur Kosim 8a, II miejsce Igor Kulczyk 8a, III miejsce Dawid Kosieradzki 6a. Gratulujemy!

7 października 2022 roku nasi uczniowie rywalizowali w Mistrzostwach Woli w piłkę nożną. Zawody odbyły się w SP 387. Gratulujemy uczestnikom!

​4 października 2022 roku uczniowie: Tymon Jankowski i Alessio Trifilio zakwalifikowali się na Mistrzostwa Warszawy w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się na AWF Warszawa. Gratulujemy!