• Bal karnawałowy klas 4 - 8

12.02.2024

9 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 4-8, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Przygotowaliśmy imponujące dekoracje, nadmuchaliśmy setki balonów i ułożyliśmy wybraną wspólnie playlistę, którą zarządzały didżejki z 8A. Taneczne szaleństwo rozkręciła opiekunka samorządu, p. Anna Łygan, w niezapomnianej roli wodzireja Andrzeja oraz Agata z klasy 8a w roli Helenki. Zabawie towarzyszyła ścianka do zdjęć, na której fotografowaliśmy się w balowych kreacjach. W przyszłym roku musimy to powtórzyć!

Drodzy Rodzice!

specjaliści z wolskich placówek oświatowych przygotowali dla Was cykl nagrań dotyczących rozwoju dziecka. Codziennie, w ramach kampanii informacyjnej "Wybierz jedną z wolskich szkół podstawowych" będziemy publikować jeden podcast.

1. Adaptacja wspólna misja rodziców i dzieci 01 podcast Adaptacja

W 2024 roku Dzień Bezpiecznego Internetu odbywa się pod hasłem

DZIAŁAJMY RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU.

Dzień Bezpiecznego Internetu, w skrócie DBI, to międzynarodowy projekt, który promuje bezpieczne korzystanie z technologii cyfrowej oraz otwiera dialog na temat odpowiedzialnej obecności w sieci. Bez cyberprzemocy, hejtu i trollowania. W Polsce organizatorem obchodów DBI jest Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Digital Europe”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.

• Rekrutacja 2024/25

Dni otwarte dla kandydatów
            do oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych SP
            odbędą się od 29 stycznia do 9 lutego 2024 r.

Zapraszamy w poniedziałki, wtorki, środy, piątki 10.00 – 14.00
            czwartki 12.00 – 17.00

Spotkania umawiane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 22 836 47 64.

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

08.01.2024

W czwartek 11 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się po raz 15. szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne atrakcje zjednoczyły licznie naszą społeczność szkolną. Przygotowane przez rodziców słodkości na kiermasz cieszyły się dużym zainteresowaniem. Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ taneczny przygotowany przez oddziały przedszkolne oraz przedstawienie klasy 2a. Po raz drugi sukcesem okazała się licytacja prac plastycznych przygotowanych przez naszych uczniów
            i nauczycieli oraz gadżetów WOŚP. W niektórych momentach aż wrzało na scenie.

• liczba odwiedzin: 72025