• Międzyszkolny Wiosenny Turniej Integracyjny

29.04.2024

25 kwietnia reprezentacja klas 1-3 udała się na Wiosenny Turniej Integracyjny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 41 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Z Drewnianej”.

Atmosfera była bardzo gorąca, ale wszystkie konkurencje odbywały się w duchu zdrowej rywalizacji oraz wzajemnego wsparcia. Zadania sprawdzały sprawność nie tylko fizyczną, ale również umiejętności logicznego myślenia.

• Promocja szkół ponadpodstawowych na Woli

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.

Prezentujemy nietypowe filmy, które przybliżą wam kształcenie zawodowe na #Wola i pomogą wybrać odpowiednią drogę do wymarzonego i perspektywicznego zawodu.

Poprosiliśmy uczniów o nagranie krótkich filmików, w których opowiedzą o zaletach nauki w konkretnych szkołach, bo to oczywiste... Zachęcamy do obejrzenia i głosowania na najciekawsze filmy poprzez zostawienie dowolnej "reakcji" pod filmem. Za najlepsze nagrania szkoły otrzymają nagrody.

• Podaruj 1,5% podatku

16.03.2023

Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na rzecz naszej szkoły. Zbieramy pieniądze na zakup gogli VR, które będą używane przez uczniów na lekcjach biologii, języków obcych, matematyki i na innych zajęciach przedmiotowych. Aktualnie z takim sprzętem pracują u nas w małych grupach tylko specjaliści.

Pomóżmy zwiększyć dostęp dzieci do nowych technologii! Nauka w wirtualnej rzeczywistości ułatwia zapamiętywanie, pozwala doświadczać kilkoma zmysłami, otwiera nowe horyzonty wiedzy. Chcemy pracować efektywnie i nowocześnie.

• Dla ósmoklasistów

11.04.2024

Rekrutacja zasadnicza odbywa się z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru (warszawa.edu.com.pl).

Od 30 kwietnia br. ósmoklasiści będą mogli zapoznać się z wprowadzoną do sytemu ofertą edukacyjną szkół na rok szkolny 2024/2025 - bez koniczności logowania się. Od 15 maja br. do 29 maja br. do godz. 15.00 kandydaci do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych będą mogli uzupełnić wniosek w systemie tj. wprowadzić dane, wybrać szkoty i oddziały (ułożyć listę preferencji) i złożyć go w szkole pierwszego wyboru. Kandydaci mogą wybrać dowolną liczbę szkół, a w nich dowolną liczbę oddziałów.

• liczba odwiedzin: 71991